Żaneta i Jarek w krainie tężni solankowej Gołdap.

Poznajcie Żanetę i Jarka. Ona, dziewczyna z Mazur, on chłopak z południa Polski. Miłość połączyła ich na studiach w zachodnio- północnej części kraju. Ślubne tak powiedzieli sobie w Górnem- malowniczej miejscowości nieopodal Gołdapi, zabawa zaś odbyła się już w Restauracji Ośrodka szkoleniowo konferencyjnego w Gołdapi. Było naprawdę gorąco. Zresztą co będę pisała, sami zobaczcie. Ostrzegam zdjęć jest dużo, ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie ;)

miejsce: http://www.hotel-goldap.pl/

zespół: Zespół Winners

dekoracje: Magnolia Studio Dekoracji Ślubnych - A.M. Sznurkowscy

suknia ślubna: Salon ślubny Monia, Suwałki

Alicja i Łukasz- subtelni i zakochani. Wesele w Dom Perkun

Dzięki fotografowaniu, na swojej drodze spotykam niezwykłych ludzi. Cudownych ludzi, których historię ich najważniejszego dnia mogę opowiedzieć za pomocą zdjęć. Poznajcie Alicję i Łukasza- bardzo sympatyczną parę z jakże uroczym dzieckiem.

Ciepły uśmiech Uli i Michała- zabawa weselna w Hotelu Helena

Opowieść o ciepłym uśmiechu w ciepły wrześniowy dzień… Ula i Michał, swoje wesele postanowili zorganizować nad jeziorem Gołdopiwo w Ośrodku Wypoczynkowym Helena w Jeziorowskich, z dala od zgiełku aglomeracji. To właśnie tutaj Pan Młody postanowił rozpocząć swoje przygotowania.

Oboje miłość przysięgli sobie w kościele św. Antoniego Padewskiego w Baniach Mazurskich.

Ilona i Damian- z nimi nie można się nudzić. Dom Perkun

Gdy tylko ich zobaczyłam, wiedziałam, że są wyjątkowi. On- niby spokojny, ona- pełna energii. Razem tworzą wyjątkową parę, parę która ma powera i to coś, od czego nie można oderwać wzroku... Zabawa odbyła się w Domie Perkun, zaś na plener wybraliśmy się do moich ukochanych Kruklanek. Jest to miejscowość z której pochodzę, mam do niej sentyment i lubię w niej fotografować. Znam wiele pięknych miejsc w których, możemy być sami tylko ja i Młodzi, bez obcych ludzi w tle. Jest to ważne, bowiem Młodzi czują się komfortowo i mogą się wyluzować, co skutkuje emocjami

AGNIESZKA I DOMINIK, ZDJĘCIA ŚLUBNE W PORT BOGACZEWO

Agnieszka i Dominik trafili do mnie z polecenia. Pamiętam, że spotkałam się z nimi w jednej z miejscowych kawiarenek i od razu złapałam z nimi kontakt. Fajna para, z optymistycznym podejściem do życia  Ceremonia odbyła się w parafii Św. Ducha w Giżycku, zabawa zaś w Porcie Bogaczewo. Plener ślubny postanowiliśmy zrobić tego samego dnia, gdyż emocje w dniu ślubu są nie do opisania. Sami zobaczcie jakie fajne kadry udało nam się stworzyć