Sesja ciążowa Sylwii zimą

To była szybka i spontaniczna akcja.  Tego samego dnia dostałam telefon, że koleżanka-Sylwia ma urodziny a jej przyjaciółki chcą jej zrobić prezent niespodziankę. Solenizantka marzyła o pięknych fotografiach z brzuszkiem. Sesja ciążowa musiała zostać zrobiona w miarę szybko, gdyż termin rozwiązania tuż tuż. Po trzech dniach umówiłyśmy się na sesję, a że tego samego dnia spadł śnieg, to musiałam to wykorzystać. I tak o to powstały magiczne kadry 

Jeśli chcecie zrobić komuś prezent a nie wiecie co kupić to polecam zaproszenie na sesję, tzw. voucher lub bon podarunkowy. Prezent w tej formie jest doskonałym zamiennikiem. Bowiem ile razy dostawać można kolejny ciuszek czy kolejną niechcianą grzechotkę? Zdjęcia zawsze będą miały magiczną moc. Z perspektywy czasu żałuję, że będąc w pierwszej ciąży nie zafundowałam sobie takiej sesji. Zaś cieszę się, że udało mi się zrobić sobie kilka fajnych zdjęć podczas drugiej

Marlena i jej ciążowy brzuszek

Sesja ciążowa jest fantastyczną pamiątką dla kobiety, a później jej rodziny. To zatrzymanie na zdjęciach cudownego czasu, jakim jest ciąża.

Piękna Renata w odcieniu przepięknego chabru

To była wyjątkowa sesja, bowiem umawiałyśmy się na nią kilkukrotnie. Renata tak bardzo chciała mieć pamiątkę z mazurskimi krajobrazami w tle, że musiało nam się udać. Poniżej możecie zobaczyć kilka kadrów z tej sesji, resztę zostawiam tylko Im :)

To była pełna energii sesja

Sesje ciążowe są dla mnie magiczne i niezwykłe. Może dlatego, że sama byłam w ciąży i wiem co to znaczy mieć brzuszek, z iloma problemami trzeba się spotykać na co dzień i ile szczęścia daje świadomość, że pod sercem nosi się drugie serce. Fotografując przyszłe mamy i przyszłych tatusiów, mam wrażenie, że w powietrzu wisi miłość. Prawdziwa miłość, która ujawni się dopiero po ujrzeniu małych stópek i cudownych małych rączek.