o-mnie-aneta-zimolag.jpg

Hej! Jestem Aneta

Uwielbiam kawę o poranku, słodycze, a zwłaszcza dobrą czekoladę. Ci co mnie znają, wiedzą, że nią można mnie przekupić ;)

Do kilku lat wstecz każdą wolna chwilę starałam się przeznaczyć na fotografię lub podróżowanie, obecnie nie wiem co to znaczy wolny czas. Jestem szczęśliwą matką :) Każdy fotograf wspomina o pasji, ja również o niej wspomnę- są nią moje urocze dzieci i uwiecznianie na zdjęciach momentów ich życia. 

Od niedawna fotografię odkryłam na nowo... Fotografuję emocje, ulotne chwile i to coś, co nie tak łatwo jest znaleźć na zdjęciach, a o którym mówią mi moi klienci. Robię zdjęcia o Was i dla Was. Na moich fotografiach staram się unikać sztuczności, sweet foci i cukierkowych twarzy. Dokumentuję Wasze życie, niezależnie od tego czy ma ono kolor różowy czy szary, czy przybiera kształt okrągłego brzuszka, biegającego maluszka czy też zaręczynowego pierścionka. Fotografuję w sposób szczery i autentyczny, a przede wszystkim emocjonalny i naturalny. Moje zdjęcia sprawią, że będziecie dumni, a znajomi zazdrośni.

POLECAJĄ MNIE RÓWNIEŻ:

 
 

Ja na instagramie: