EWELINA I SEBASTIAN UROKLIWY SPACER NAD WODĄ

Ewelina i Sebastian dostali prezent w postaci sesji narzeczeńskiej. Na Mazurach jest mnóstwo miejsc, w których można zrobić fajne zdjęcia. Przed sesją zawsze uzgadniam z Narzeczonymi co chcą mieć na zdjęciach lub czy mają jakieś swoje ulubione miejsca w których chcieliby być sfotografowani. Przeważnie jest tak, że pary wybierają przyrodę: lasy, jeziora, łąki lub leśne dróżki. Tak też było podczas tej sesji.

OLA I KUBA NA TLE MAZURSKICH JEZIOR

Pół roku temu napisała do mnie Ola czy mogłabym zrobić im sesję narzeczeńską. Planowali ją dużo wcześniej planując swój kilkudniowy urlop na Mazurach. Przyjechali z okolic Warszawy do urokliwego miasteczka, do Rynu, położonego nad dwoma jeziorami. W tym czasie było deszczowo, toteż obawiałam się czy sesja dojdzie do skutku (gdyby mocno padało w planie mieliśmy sesję we wnętrzach) ale udało się, tego popołudnia wyszło słońce i mogliśmy zrealizować sesję narzeczeńską na tle mazurskiego krajobrazu :) Zgodnie z życzeniem Oli i Kuby sesja odbyła się na tle jezior. Fotografie charakteryzują się naturalnością, spokojem i ciepłymi kolorami

KASIA I SEBASTIAN, SPACER W LESIE

Dwoje młodych ludzi uchwyconych podczas spaceru w lesie. Kasia i Sebastian planowali taką sesję już na kilkanaście miesięcy przed weselem, tylko, że z powodu pewnych okoliczności musieliśmy ją przełożyć. Ale wreszcie udało nam się zrobić sesję narzeczeńską późną jesienią. Pewnie zastanawiacie się, po co są takie sesje narzeczeńskie? Chociażby po to, aby móc wykorzystać zdjęcia do zaproszeń ślubnych, do podziękowań dla rodziców czy też do dekoracji sali weselnej.